Uzmanlık seviyesindeki proje bazlı veya kadrolu pozisyonlara dönemsel veya kadrolu aday bulma, seçme ve yerleştirme hizmeti vermekteyiz.

Öncelikle kendi ağımızdan, iş geçmişini bildiğimiz uzmanlar ile personel ihtiyacınızı karşılamaya gayret ediyoruz. Kendi ağımız dışında, bu konuda yılların deneyimine sahip iş ortaklarımızla iş birliği yapıyoruz. Genel bir ilan verip, gelen başvuruları değerlendirmeyi değil; doğrudan referans ile aday bulmayı tercih ediyoruz.

İhtiyacı Anlamak

Adayda aranan özellikleri, şirket kültürünü, çalışma şartlarını öğreniyoruz. Açık pozisyon önceden doluysa neden boşaldığını soruyoruz. Yeni açılıyorsa gelişimini soruyoruz.

Aday Belirleme

Önce kendi ağımızı ayağa kaldırıyoruz. Yetmedi, işinin ehli iş ortaklarımıza soruyoruz. Önerilen adayları ön değerlendirmeden geçiriyoruz. Ön elemeyi geçen adaylarla bire bir mülakat yapıyoruz. Uygun olan adayların özgeçmişlerini hazırlıyoruz.

Aday Sunma

Adaylarımızın özgeçmişlerini paylaşıyoruz. Siz müşterilerimizin de adaylarımız ile mülakat yapmasını öneriyoruz.

Aday Yerleştirme

Seçtiğiniz adaya teklifinizi biz iletiyoruz ve işe alım sürecini biz yönetiyoruz. Önemli olan sizin memnuniyetinizdir. Bu sebeple farklı modellere de açığız.